Oplotenia

Panelové oplotenia

Predstavujú vrchol ponúkaného sortimentu. Pri týchto výrobkoch sa špecializujeme na moderný a nadčasový dizajn výrobkov a rovnako ich materiálovú inovatívnosť. Ponúkané oplotenia sú vytvorené z Hlinníku alebo AluZincu. Prvotriedne spracovanie a luxusný vzhľad dodá každému oploteniu ten správny štýl.

Ponúkané rozmerové rady sú typovo špecifické. Každý typ brány a oplotenia predstavuje špecifický kus výrobku pre danú realizáciu. Typ výplne určuje definovanú výšku výplne a teda výšku brány/plotu.P

Záhradné pletivá

Zvárané pletivá s MatNet PVC povlakom sú vytvorené z drôtov usporiadaných v dvoch vzájomne koľmých smeroch a zvarené dohromady v mieste ich prekryvu.
Zvárané pletivá sú vyrobené z nizkouhlíkového za studena tiahnutého kruhového profilu. PVC povlak je nanesený až po vyzváraní siete v typickej zelenej farbe. Maximálna výška dodávaných sietí je 2000 mm pre uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Naše zvárané pletivá sú dodávané v 20-25 m balíkoch

19 Povrchová úprava
Uzlové a zvárané pletivá z našej produkcie sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vonkajším faktorom. Tieto vlastnosti sú dosiahnuté pomocou antikoróznej úpravy – pozinkovaním. Rovnako sú zvárané pletivá chránené PVC povrchovou úpravou.
Variabilita tvarov a rozmerov zabezpečí vždy kvalitný výber toho pravého produku pre Vaše potreby.

Betónové oplotenia

Betónové ploty okolo rodinných domov, či firemných sídiel sú veľmi obľúbené. Sú vysokoodolné voči poškodeniu a vonkajším vplyvom, čím sa zvyšuje aj bezpečnosť samotného plotu. Výhodou je dlhá životnosť a nízka náročnosť na údržbu. Sú neutrálne ladené a zabezpečujú požadovaný pocit súkromia a bezpečia. K najžiadanejším a najpredávanejším typom oplotenia patrí vzor štiepaného kameňa v prevedení pieskovec alebo v sivej farbe. Tento typ oplotenia vieme dodať aj v obojstrannom prevedení, vrátane stĺpikov v rovnakom vzore.

Dizajnové oplotenia a brány

Predstavujeme vám vrchol ponúkaného sortimentu. Pri týchto výrobkoch sa špecializujeme na moderný a nadčasový dizajn výrobkov a rovnako ich materiálovú inovatívnosť. Ponúkané oplotenia sú vytvorené z Hlinníku alebo AluZincu. Prvotriedne spracovanie a luxusný vzhľad dodá každému oploteniu ten správny štýl.

Ponúkané rozmerové rady sú typovo špecifické. Každý typ brány a oplotenia predstavuje špecifický kus výrobku pre danú realizáciu. Typ výplne určuje definovanú výšku výplne a teda výšku brány/plotu.

Garážové brány

Certifikované, tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány na mieru podľa Vašich predstáv. Ponúkame rozsiahly výber bezpečnostných prvkov, izolácie, farebných odtieňov a spôsobov ovládania. Realizáciou dodávky pre nás vzťah nekončí. Kvalitný servis je súčasťou našej práce.

Trapézové plechy

Využitie trapézových plechov je vhodné v bytovej i priemyselnej výstavbe. Sú vyrábané v pozinkovanom alebo lakoplastovanom prevedeni na mieru v hrúbkach od 0,50 – 1,50 mm ako strešné alebo fasádne plechy. Častým dôvodom pre ich použite je rýchle dodanie a zároveň aj priaznivý pomer kvality a ceny.

GABIÓNOVÉ PLOTY

Ponúkame návrh a realizáciu gabiónových plotov, ktoré pôsobia moderne a zároveň veľmi prirodzene. Ich výhodou je stabilita,technická variabilita, vynikajúce tlmenie zvuku, prírodný vzhľad, rýchla realizácia a suchá montáž, ktorá umožňuje ich výstavbu aj v zimnom období.Poskytujú dostatočné súkromie a ochranu, zároveň plnia aj dekoratívnu funkciu.

Kovovýroba

Zváranie a úpravu konštrukčnej ocele
Výrobu, dodávku a montáž malých oceľových konštrukcií
Zámočnícku výrobu podľa dodanej výkresovej dokumentácie
Prvky občianskej vybavenosti (brány, ploty, zábradlia,schodiská, mreže, prístrešky a i

Sendvičové panely

Sendvičové panely sú prepracovaný a moderný stavebný prvok pre opláštenie montovaných hál. Sú ideálnym riešením pre izoláciu všetkých typov priemyselných, skladových a športových hál, predajných aj administratívnych centier. Panely a klampiarske doplnky sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch.

Ponúkame poradenstvo, predaj a v prípade záujmu aj montáž v rámci celej SR.

Dlažby a Obklady

Pre doplnenie komplexného portfólia služieb sme zaradili aj dlažby a obkladové materiály na doplnenie jedinečného dizajnu vášho oplotenia od spoločnosti CityStoneDesign.

Vprípade záujmá nás neváhajte kontaktovať a navrhneme vám najlepší variant.

KREATÍVNY DIZAJN

Vytvárame moderné a kreatívne produkty.

PRO - klientský prístup

Nerozdeľujeme. Každý klient je pre nás rovnako dôležitý.

PLÁNOVANIE

Ročné obdobie nie je prekážkou. Vyrobíme naplánujeme a dodáme.

KVALITA VYHOTOVENIA

Zažite kvalitné vyhotovenie ručnej výroby v detaile.

KOMPLEXNÁ DOKUMENTÁCIA

Nekupujte mačku vo vreci. Zistite detaily výroby a materiálov.

VŽDY DOSTUPNÝ

Lákajú vás produkty ale máte otázky? Volajte kedykoľvek.

Inovatívny prístup

Radi tvoríme moderné a inovatívne oplotenie. Nechajte návrh oplotenia na nás a my vytvoríme nezabudnuteľný kúsok praktického oplotenia pre vašu nehnuteľnosť